CZ

Noční obloha protkaná ohňostroji – Bell 206

17. 6. 2023

ZÁŽITKOVÉ LETY
Noční scenérii našim klientům tentokrát obohatila podívaná na ohňostrojovou show IGNIS BRUNENSIS 2023.

Nedávno jsme měli tu čest zprostředkovat dobrodružství pro zamilovaný pár, který si chtěl užít magický večer nad Brnem. Co bylo na programu? Zážitkový let vrtulníkem, který jim umožnil obdivovat letošní ročník ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS 2023 z oblaků. S námi nemusíte létat jen přes den, ale i v pozdních večerních hodinách.

Celý zážitek jsme pečlivě naplánovali, aby pro klienty byl něčím opravdu výjimečným. Po domluvě s pilotem, panem Lukášem Veselým, jsme se sešli ve 21.45 hodin u vstupní brány letiště v Tuřanech. Pan Veselý byl připraven klienty přivítat a provést je touto nevšední cestu, která je čekala.

Když hodiny ukázaly 22.15 hodin, vrtulník již stoupal do vzduchu. Zamilovaný pár se tak za chvíli ocitl nad brněnskou přehradou, na které právě začínala ohňostrojovou show. Všechny ty nádherné výbuchy barev a světel byly z této výšky působivé a romantické. Nechte se také okouzlit tímto jedinečným pohledem na ohňostroje, který nabízí jen málokdo.

Po skončení ohňostrojové show dále vrtluník pokračoval v rámci vyhlídkové trasy kolem Brna s noční scenérií. Světla města a záblesky hvězd vytvářely dokonalou kulisu pro tento romantický zážitek. Nakonec pilot bezpěčně přistál zpět na letišti v Tuřanech.

Jsme rádi, že můžeme být součástí takovýchto okamžiků a přispět k vytváření nezapomenutelných vzpomínek. Věříme, že létání je víc než jen přesun z místa na místo – je to cesta za dobrodružstvím a emocemi.

Objednete si u nás svůj let i vy!